Hakkımızda

Odamız Gönen Kaymakamlığı’ nın 17 Şubat 1961 tarih ve 3-9/ 567 sayılı yazıları ile Harun ORAL‘ ın başkanlığında olmak üzere, Hakkı UYSAL, Sabri KARATAN, İhsan ÖZ ve Halit OKÇUOĞLU‘ dan oluşan 5 kişilik müteşebbis heyet ile kurulmuş olup Kuruluşundan 1993 yılına kadar 'Kurtuluş Mh. Hüseyin Tümer Cd. No:30' adresinin 2.katını kiralamak suretiyle üyelerimize hizmet vermiş olup 1993 yılından itibaren de inşaatına 'Aralık 1989' tarihinde başlanan 'Altay Mah. 10. Sk. No: 7' adresinde bulunan 'Gönen Belediyesi‘ nden 49 yıllık kullanma hakkı alarak yapmış olduğumuz hizmet binamızda üyelerimize hizmet vermekteyiz.

Oda binamız 200m² arsa üzerine 3 katta toplam 600m² dir. Oda Binamızın zemin katında 1 adet işyeri mevcut olup odamıza gelir getirmesi için kiraya verilmektedir. Binamızın zemin katında personel hizmet ünitemiz ve 1.katında İdari birim ve meclis toplantı salon ile arşiv mevcuttur. Ayrıca yine oda binamızın 2.katında da 200m² lik görüntü ve ses sistemi ile donatılmış ayrıca internet ağıda mevcut olan konferans ve toplantı salonumuz vardır.

Odamız başta yöneticilerimiz olmak üzere 5 adet personelle zaman ve mesai mefhumu gözetmeksizin siz üyelerimize her türlü hizmet ve gerekli belgeleri sağlamanın mutluluğunu yaşamaktadır.